RD MOJŠ, ŽILINA

RD MOJŠ, Žilina

Jednopodlažný bungalov s valbovou strechou, pôdorys rodinného domu 14 x 12,75 m,  stavba má navrhnuté 3 spálne, obývaciu izbu s jedálňou, kúpelňu s wc, garáž a ostatné miestnosti. Z obývacej izby je prístup na terasu. Vykurovanie domu riešené plynovým kotlom.

Celková podlahová plocha - 158,04 m2 Úžitková plocha – 137,29 m2

RD PRUSKÉ, Ilava

RD PRUSKÉ, Ilava

Jednopodlažný rodinný dom rozmerov 14,75 x8,5m so sedlovou strechou. Rodinný dom má obývaciu izbu s kuchyňou a jedálňou, kotolňu, 3 samostatné spálne, kúpelňu a ostatné miestnosti. Z juhozápadnej strany je navrhnutá terasa. Vykurovanie objektu je zabezpečené kotlom na tuhé palivo a krbom.

Celková podlahová plocha - 126,92 m2 Úžitková plocha – 101,80 m2

RD RAKOVÁ, Čadca

RD RAKOVÁ, Čadca

Stavba je navrhnutá ako 2 podlažná s podpivničením. Vstup do rodinného domu je cez závetrie do zádveria z ktorého sa dostaneme do kúpelne alebo obývacej izby s jedálňou resp. spálne. V podkroví sa nachádzajú tri samostatné spálne, šatník a kúpelna s WC. Z juhovýchodnej strany je navrhnutá terasa. Stavba je podpivničená a v suteréne sa nachádza garáž, kotolňa a sklad.

Celková podlahová plocha - 224,18 m2 Úžitková plocha – 192,90 m2

NADSTAVBA RD, Makov

NADSTAVBA RD, Makov

Jedná sa o rekonštrukciu rodinného domu, zahrňujúca vybudovanie nového obytného podkrovia v ktorom vznikne nová samostatná bytová jednotka, ďalej vytvorenie nového vonkajšieho schodiska s prestrešením (vytvorenie nového samostatného vstupu a zmena zastrešenia (plocha strecha bude nahradená sedlovou strechou).

REKONŠTRUKCIA RD, Turzovka

REKONŠTRUKCIA RD, Turzovka

Zámerom rerkonštrukcie rodinného domu je využiť neobytné podkrovie a vytvoriť nadstavbou podkrovné izby na bývanie. Prístavbou a stavebnými úpravami na prízemí sa vybuduje nové schodisko do podkrovia.

V podkroví sa budú nachádzať 3 samostatné izby, kuchyňa s jedálňou, špajza, kúpeľňa a WC. Bude tiež vytvorená nová sedlová strecha s vikiermi.

REKONŠTRUKCIA RD, Staškov

REKONŠTRUKCIA RD, Staškov

Rodinný dom momentálne nespĺňa podmienky na trvalé bývanie, prestavbou, prístavbou a nadstavbou vznikne samostatná bytová jednotka, ktorá svojím stavebnotechnickým riešením a vybavením spĺňa podmienky na trvalé bývanie. Existujúci rodinný dom bude celý z zrekonštruovaný, okrem obvodového muriva a stropu . Rodinný dom bude mať nové zastrešenie – sedlovú strechu. Pribudne nové zádverie a závetrie, balkón a terasa.

K domu z juhozápadnej strany bude pristavená terasa na ktorú sa bude vchádzať z obývacej izby.

V podkroví vzniknú 3 nové spálne a kúpelňa s WC.

DREVODOM, Horná Poruba

Drevodom, Horná Poruba

Drevostavba dvojpodlažného rodinného domu, drevená stĺpiková nosná hrazdená konštrukcia opláštená sadrokartónom + zateplenie objektu.

Rodinný dom je navrhnutý so sedlovou strechov, má obytné podkrovie v ktorom budú 2 spálne, šatník a kúpelňa s WC.

Celková podlahová plocha - 224,97 m2 Úžitková plocha – 173,07 m2

REKREAČNÁ CHATA, Klokočov

REKREAČNÁ CHATA, Klokočov

Jedná sa o chatku s obytným podkrovím na rekreačné účely.

Na prízemí sa nachádza obývacia izba s kuchyňou a WC s kúpelňou, v podkroví sú navrhnuté spálne.

DREVENICA, Makov

DREVENICA, Makov

Drevenica zo zrubových lepených hranolov, v podkroví sú obytné izby a kúpelňa, na prízemí obývacia izba s kuchyňou, kúpelňa s WC a vstupné priestory.

NOVOSTAVBA RD, Dolný Vadičov

NOVOSTAVBA RD, Dolný Vadičov

Novostavba rodinného domu bude jednopodlažná budova , pôdorysný rozmer je 11,0 x 8,5 m.

Do rodinného domu sa vstupuje cez závetrie do zádveria z ktorého sa dostaneme do techn.miestnosti, WC alebo chodby, ktorá tvorí hlavnú komunikáciu domu a sú z nej prístupné ďalšie miestnosti, a to hosťovská izba resp. pracovňa, kúpeľňa, obývacia izba s kuchyňou a jedálňou a schodisko pre prístup do podkrovia.

Z obývacej izby s kuchyňou s jedálňou a hosť. izby je je prístup na terasu. Schodiskom sa vchádza do chodby, z ktorej sa vchádza do ostatných miestnosti v podkroví a to do štyroch spální a do kúpeľne s WC.

Celková podlahová plocha - 188,33 m2 Úžitková plocha – 149,19 m2